O zespole

Zespół Vertim to trójka ludzi o zróżnicowanych charakterach, którzy odnajdują się w każdym repertuarze. Porwą do tańca i zabawy do białego rana Twoich gości. Zabawy integracyjne, przyśpiewki biesiadne oraz gra na akordeonie sprawi, że Wasza noc będzie niezapomniana.


Monika Bieńkowska - uczestniczka 7 i 8 edycji programu Must Be The Music. Dwa autorskie utwory wydane przez wytwótrnie muzyczne m.in My Music. Wokalistka sesyjna- współpracuje z Tomaszem Lubertem ( założyciel zespołu Virgin, Volver, Video)  przy realizacji najbardziej znanych w Polsce piosenek dziecięcych oraz  chórków dla gwiazd polskiej oraz zagranicznej sceny muzycznej. Na swoim koncie posiada udział w nagraniu płyty „piosenek wyklętych“, występy coverowe takiej jak Abba, lata 60 czy utwory cygańskie.

W młodzieńczych latach uczęszczała na zajęcia wokalne do Andrzeja Kaluszkiewicza ( nauczyciel śpiewu m.in Doroty Rabczewskiej, kompozytor). Znana również pod pseudonimem Nika. Odnajduje się w rytmach rozrywkowych jak i ambitnym repertuarze.

 


Robert Prusiński – kompozytor, aranżer , autor tekstów, multiinstrumentalista , nauczyciel muzyki. Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej I ii II st.Sp Ognisko Muzyczne im. G Bacewicz- dyplom z wyróżnieniem w klasie akordeonu. Dodatkowo współtworzy duet akordeonowy z liderem zespołu Mamzel. Wodzirej, wokalista o charyzmatycznej barwie głosu, potrafi porwać do tańca najbardziej opornych . Posiada doświadczenie w zakresie słuchu, realizacji dźwięku, instrumentalistyki.

Na swoim koncie posiada wiele autorskich utworów m.in ,, Zakochałem się “ ,,Na zawsze Ty“ do którego teledysk możecie Państwo obejrzeć na: 

Robert charakteryzuje się szerokim repertuarem muzycznym,  oraz ponadprzeciętną umiejętnością gry na instrumentach klawiszowych. Dodatkowo zajmuje się aranżaacją oraz komponowaniem utworów dla gwiazd muzyki Disco, Dance.

Radosław Cekała - Absolwent szkoły muzycznej w klasie akordeonu i gitary. Wokalista i wodzirej. Na imprezach pełni role muzyczne jak i rozrywkowe.

Świetnie czuję się w repertuarze Disco oraz utworach biesiadnych.

Spontaniczny i przebojowy, posiada ogromne poczucie humoru, którym zaraża wszystkich wokół. Dodatkowo zajmuje się organizacją i prowadzeniem zabaw oczepinowych.