O ZESPOLE

Zespół Vertim to trójka ludzi o zróżnicowanych charakterach, którzy odnajdują się w każdym repertuarze. Porwą do tańca i zabawy do białego rana Twoich gości. Zabawy integracyjne, przyśpiewki biesiadne oraz gra na akordeonie sprawi, że Wasza noc będzie niezapomniana.

MONIKA BIEŃKOWSKA

zespół Vertim

Uczestniczka 7 i 8 edycji programu Must Be The Music. Dwa autorskie utwory wydane przez wytwótrnie muzyczne m.in My Music. Wokalistka sesyjna- współpracuje z Tomaszem Lubertem (założyciel zespołu Virgin, Volver, Video) przy realizacji najbardziej znanych w Polsce piosenek dziecięcych oraz chórków dla gwiazd polskiej oraz zagranicznej sceny muzycznej. Na swoim koncie posiada udział w nagraniu popularnej płyty „piosenek wyklętych“, występy coverowe grupy Abba, lata 60 czy utwory cygańskie.


  Zobacz kanał YouTube

ROBERT PRUSIŃSKI

zespół Vertim

Kompozytor, aranżer, autor tekstów, multiinstrumentalista, nauczyciel muzyki. Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. Sp Ognisko Muzyczne im. G Bacewicz- dyplom z wyróżnieniem w klasie akordeonu. Dodatkowo współtworzy duet akordeonowy z liderem zespołu Mamzel. Wodzirej, wokalista o charyzmatycznej barwie głosu, potrafi porwać do tańca najbardziej opornych. Posiada doświadczenie w zakresie słuchu, realizacji dźwięku, instrumentalistyki. Na swoim koncie posiada wiele autorskich utworów m.in. ,,Zakochałem się “ ,,Na zawsze Ty“ do którego teledysk możecie Państwo obejrzeć na:

Roberta charakteryzuje ponadprzeciętna umiejętność gry na instrumentach klawiszowych. Dodatkowo zajmuje się aranżacją oraz komponowaniem utworów dla gwiazd muzyki Disco, Dance.


  Zobacz kanał YouTube

RADOSŁAW CEKAŁA

zespół Vertim

Absolwent szkoły muzycznej w klasie akordeonu i gitary. Wokalista i wodzirej. Na imprezach pełni role muzyczne jak i rozrywkowe.

Świetnie czuję się w repertuarze Disco oraz utworach biesiadnych.

Spontaniczny i przebojowy, posiada ogromne poczucie humoru, którym zaraża wszystkich wokół. Dodatkowo zajmuje się organizacją i prowadzeniem zabaw oczepinowych.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

skontaktuj się i zarezerwuj już dziś...